Torty dla dzieci WROCŁAW

Torty to jeden ze sposobów na uszczęśliwienie pociechy – jeśli organizujesz swojemu dziecku przyjęcie urodzinowe, wyjątkowy tort z pewnością je zachwyci! Polecamy więc nasze nadzwyczajne wypieki – nie tylko klasyczne słodkości, ale także torty artystyczne. To słodkości pełne uroczych figurek, które wywołują uśmiech i wspomnienia o ulubionych postaciach z bajek. Twoje dziecko lubi świnkę Peppę czy Elsę z Krainy Lodu? Spraw mu tort z bohaterami, o którym nie zapomni przez kolejny rok!

Torty dla dzieci na zamówienie – Wrocław i okolice

Nasze torty urodzinowe dla dzieci dowozimy do każdego zakątka na terenie Wrocławia. Pyszne słodkości od E-tort przetransportujemy pod każdy adres – o podanej w formularzu godzinie. Jesteśmy punktualni, a nasze torty dla dzieci dotrą całkowicie świeże. To dlatego, że proces dowozu dopasowaliśmy do potrzeb każdego wypieku – zapewniamy, że nie rozpuści się nawet czekoladowa warstwa!

Cukiernia, Wrocław – torty dla dzieci

Torty w naszej cukierni wykonujemy z naturalnych składników. W opisie zamówienia możesz też dodać każdą wskazówkę. Ciasta mają być bez laktozy lub w pełni wegańskie? Nie ma problemu! Na każdą okazję dostarczymy desery, które można podać wszystkim członkom rodziny – zadbamy nawet o produkty lekkostrawne, by umożliwić radość ze słodkości dla całej listy gości.

Torty dla dzieci, Wrocław – cennik

W E-tort dbamy również o atrakcyjne ceny – by spełnić potrzeby klientów zarówno pod kątem smaków, prezentacji, jak i kosztów. Ostateczna cena zależy m.in. od rozmiaru tortu – wystarczy zaznaczyć w formularzu docelową wagę – przy której zaznaczyliśmy liczbę gości, której odpowiada. Ciasta na naszej stronie znajdziesz więc w różnorodnych cenach. Dbamy o to, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie w naszym asortymencie.

Uniwersalne torty dla dzieci – Wrocław

Zamawiając torty dla dzieci, klienci często proszą o smaki, które sprostają wymagającym kubkom smakowym szkrabów. Szczególnie jeśli urodziny wyprawiane są dla całej grupy dzieci i dorosłych. Dlatego w większości naszych projektów dodaliśmy możliwość wyboru różnorodnych smaków – od oreo po klasyczną śmietankę, czekoladę i truskawkę. Duży wybór pozwala na dobranie wymarzonego smaku – a jeżeli na liście nie znajduje się „smak idealny” – serdecznie zapraszamy do skorzystania z formularza do zamówień tortu własnego pomysłu!

Oryginalne torty dla dzieci – cukiernia E-tort

Zależy Ci na „efekcie wow”? Torty w naszej ofercie odwzorują w 3D każdy wzór, postać czy motyw. Z nami sportowe torty dla dzieci nie muszą już ograniczać się do klasycznego tortu z małą piłką z masy cukrowej czy marcepanowej. W E-tort zaprojektujemy cały wypiek w kształcie wielkiej piłki! Zapewniamy, że tort z tej imprezy przejdzie do rodzinnej historii – a to wszystko z dostawą i bez obaw o uszkodzenie tortu w trakcie transportu do domu.

Torty dla dzieci we Wrocławiu? U nas znajdziesz wiele więcej!

E-tort to nie tylko torty na roczek czy piąte urodzinki. Z nami możesz zamówić też torty na chrzest, imieniny czy nawet imprezę firmową! Popularnością cieszą się również nasze torty weselne – które zachwycają wieloma piętrami i wyjątkowymi, eleganckimi zdobieniami. Wybierając E-tort, wybierasz więc profesjonalistów – specjalistów od smaku i designu swoich wypieków. Jeśli więc szukasz wymarzonego tortu we Wrocławiu – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Składając zamówienie, do tortu możesz dokupić między innymi świeczki „fontanny” lub balony – zgodne z motywem każdej imprezy!