Torty dla dzieci WROCŁAW

Bajkowe torty dla dzieci

E-tort.pl jest sklepem oferującym oryginalne torty na zamówienie. W ofercie znajdują się propozycje tortów okolicznościowych na imprezy dla dzieci i dorosłych. Powstają one wyłącznie z naturalnych składników, a swój wyjątkowy bajkowy wygląd zawdzięczają masie cukrowej i marcepanowej. Zamawiający samodzielnie decyduje o kształcie tortu i dobiera ozdoby do niego. Czas potrzebny na realizację zamówienia to 2 dni robocze, a minimalna waga tortu wynosi 1 kg. Cena wyjściowa za torty dla dzieci Wrocław wynosi 80,00 zł/kg.

Tort dla dziecka Wrocław może przedstawiać dowolną postać z bajki, filmu ulubione przedmioty lub zwierzątko. To rodzice decydują o tym, jak będą wyglądały zdrowe torty dla dzieci Wrocław. W celu skomponowania bajecznego tortu wystarczy kliknąć myszką w opcję zamawiania tortu według własnej koncepcji. System przekieruje użytkownika do formularza zamówienia. Należy w nim wybrać, czy tort ma powstać na bazie biszkoptu jasnego czy ciemnego. Następnie wybiera się smaki kremów. Do wyboru jest orzeźwiająca bita śmietana o smaku cytrynowym, malinowym, truskawkowym, brzoskwiniowym i kwaskowym wiśniowym. Osoby kochające słodkość mogą wybrać bitą śmietanę o smaku migdałowym, czekoladowym bądź orzechowym. Wybierając bitą śmietanę uzyskuje się lekki i apetyczny tort dla dziecka Wrocław, który doskonale sprawdzi się przez cały rok. Tak skomponowany tort największym powodzeniem cieszy się w ciepłe letnie miesiące.

Dla wszystkich tych, którzy uwielbiają smak kremów maślanych i na bazie mascarpone sklep e-tort.pl przygotował aksamitne kremy o smaku czekoladowym, orzechowym, węgierskim, czarnej porzeczki, cytrynowym itp. Świetną alternatywą dla osób lubiących niekonwencjonalne rozwiązania są kremy mieszane. Klasycznym przykładem jest krem czekoladowo-orzechowy, który łączy ze sobą słodycz i pobudzający kubki smakowe smak orzechów. Cukiernicy z e-tort.pl chętnie podejmują się przygotowania nowych ciekawych smaków kremów. Tak więc, jeśli zamawiający chciałby swój własny smak wystarczy skontaktować się ze sprzedawcą i powstanie krem na specjalne zamówienie. Kolejnym krokiem do skompletowania zamówienia jest podanie liczby gości przewidzianych na przyjęciu. Jest to element konieczny, aby tort był odpowiedniej wielkości i wystarczył dla wszystkich.

Najciekawszym momentem składania zamówienia na tort dla dziecka Wrocław jest wybór napisów na nim oraz ozdób. Dla dziewczynek wybierane są torty z Krainy Lodu 2, Barbie, Świnki Peppy, Myszki Miki lub Minie, Małej Lamy, Eleny z Avaloru czy Little Ponny. Cukiernicy są w stanie przygotować tort z dowolnie wybranej bajki czy filmu i ozdobić go w sposób wskazany przez zamawiającego. Jedynym ogranicznikiem w tym zakresie jest wyobraźnia zamawiającego. Dla bezpieczeństwa dzieci i stabilności wymarzonego tortu ozdoby na nim umieszczone przytwierdzane są łatwymi do usunięcia wykałaczkami lub innymi narzędziami. W ten sposób całość wygląda bardzo dobrze i ozdoby w trakcie krojenia są łatwe i bezpieczne do usunięcia.

Zdrowe torty dla dzieci Wrocław mogą być także piękne i apetyczne. Kolorowe akcenty bajkowe na tortach dla dzieci powstają dzięki naturalnym barwnikom użytym podczas przygotowywania masy cukrowej lub marcepanowej. W tortach dla chłopców kolory z reguły są mocniejsze i całość jest bardziej nasycona kolorami. Chłopcy swoje torty często mają z Psiego Patrolu, Tomka i przyjaciół, Małej Lamy, Lwiej Straży, Małpki George, Kubusia Puchatka lub postaci z komiksów Marvela czy DC Comics.

Rodzice zamawiając tort za pośrednictwem strony internetowej, zyskują pewność, że zostanie on przywieziony we wskazane miejsce o właściwym czasie.