Tort na wieczór panieński i kawalerski WROCŁAW

Niezwykłe torty na wieczór panieński i kawalerski

Twój przyjaciel albo przyjaciółka niedługo bierze ślub? Próbujecie zorganizować niezapomniany wieczór panieński czy kawalerski, ale nie macie pomysłu jak dodać wieczorowi odrobiny więcej humoru i charakteru? Na naszej stronie znajdziecie unikatowe i zabawne torty przygotowane specjalnie na takie okazje. Dzięki humorystycznym koncepcjom ten jedyny wieczór zapewni wszystkim wiele zabawy i śmiechu, co jest gwarancją niezapomnianej imprezy.

W naszej ofercie znajdują się wyjątkowo zabawne, chociaż też gorące, propozycje. Może tym razem w odpowiednim momencie na stół wjedzie duży tort w kształcie równie dużego, męskiego.. powiedzmy "ptaszka", a może wolicie, żeby wasz przyjaciel zanurzył się po raz ostatni w innych piersiach niż jego przyszłej żony? (Tort w kształcie biustu idealnie pasuję na tę okazję - te piersi będą całe dla przyszłego małżonka, a jednak nikt nie będzie mógł posądzić go o jakąkolwiek zdradę.) A może kandydat jest wyjątkowo energicznym osobnikiem i potrzebuje nie tylko piersi, ale wręcz całej kandydatki dla siebie? Bardzo proszę - mamy dla niego także torty z całymi roznegliżowanymi paniami, czekającymi tylko na nowego "smakosza" jej wdzięków.

Również w naszej ofercie skierowanej w stronę pań jest duża różnorodność. Między innymi, jak już wcześniej nazwaliśmy.. ptaszków i ich równie ponętnych posiadaczy. Oferujemy torty w kształcie samego członka (zabawy), jak też całych amantów rozłożonych na torcie niczym na wielkim łożu czekających na oddanie się przyszłej małżonce w ten ostatni wieczór wolności. Jeśli jednak calutki nagi.. ptaszek jest czymś zbyt wyskokowym w Waszej opinii, znajdziecie też męskie genitalia w innym mniej sprośnym wydaniu - osłonięte bielizną. Tak, ona bardzo dobrze osłania oprzyrządowanie (proszę tylko nie zwracać, albo właśnie zwrócić, uwagę na wystający przez rozporek żołądź! - Czy już mówiliśmy, że torty sprawdzą się idealnie dla miłośników wszelkiego rodzaju orzechów?)

Torty na wieczór panieński Wrocław dają gwarancję dobrej zabawy podczas imprezy, nie tylko zastępują tradycyjny tort, ale jednocześnie dodają całości wyjątkowego wyrazu i zapadają wszystkim w pamięć. Nasze torty mają jeszcze dodatkową cechę - oferujemy usługi spersonalizowane, dopasowane do potrzeb zamawiającego, dzięki czemu nasza elastyczność jeszcze bardziej pomoże w dopasowaniu ciasta do gustu przyszłej pani czy pana młodego. Tort na wieczór kawalerski Wrocław może prezentować imię, wiek, czy inną informację związaną z tą jedyną osobą. Zapewni to natychmiastowo dodatkową atrakcję, nie rujnując przy tym kieszeni żadnego klienta. Wyobraźcie sobie minę.. powiedzmy Anity, która widzi swoje imię na torcie w kształcie wszyscy wiemy czego! Dobra zabawa gwarantowana, ponadto mamy pewność, że taki tort, i reakcja na niego, będzie wielokrotnie wspominana przy wielu różnych okazjach!

Ale to nie wszystko, torty na panieński Wrocław mogą być dowiezione wprost pod Wasze drzwi. A właśnie dzięki temu macie gwarancję bezpiecznych zakupów w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Cała procedura może odbyć się zdalnie, oczywiście z wyjątkiem odbioru tortu, który w końcu musi trafić na miejsce fizycznie, prawda? A może właśnie takie spersonalizowane ciasto jest idealnym pomysłem na to, jak sprawić, by przyszły małżonek nie tylko na chwilę zapomniał o obowiązkach związanych z przygotowaniem do ceremonii, ale również o całej sytuacji związanej z pandemią?

Nasze torty spełnią oczekiwania nie tylko smakoszy, uwielbiających słodkości - nasze torty smakują wspaniale, zapewniamy, ale też ceniących sobie poczucie humoru i dobrą rozrywkę. Decydując się na zakup tortu na naszej stronie macie pewność, że ostatnia wolna noc przedmałżeńska w życiu bliskiej Wam osoby będzie niezapomniana!