Torty na chrzciny WROCŁAW

Chcesz zamówić tort na chrzest swojego dziecka? Nie masz odpowiedniego środka transportu, by przewieźć słodkość do miejsca świętowania? Od dziś nie musisz się już o to martwić – w naszej internetowej cukierni dostarczymy wszelkie ciasta pod wskazany adres. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a wybrany tort pojawi się pod drzwiami o wybranej godzinie – a w obrębie naszych dostaw znajduje się cały Wrocław!

Wymarzony tort na chrzciny – Wrocław

W E-tort oferujemy różnorodne wypieki – zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma własne preferencje. Właśnie dlatego nasze desery występują w tak wielu smakach i nieskończonych możliwościach dekoracyjnych. U nas możesz więc złożyć zamówienie na tort na chrzest we Wrocławiu według indywidualnego pomysłu – lub skorzystać z wielu gotowych projektów!

Torty na chrzciny – Wrocław – cena

Chrzest stanowi okazję do wyjątkowej słodkości – w tym przypadku cena za tort może nie mieć znaczenia. Często jednak pragniemy uczcić chrzest skromnie lub wiele budżetu poświęcamy np. na wynajęcie lokalu bądź obiad dla rodziny. Właśnie dlatego oferujemy tort na chrzciny z dowolnej półki cenowej – u nas znajdziesz tańsze, jak i droższe torty na chrzest, które bez problemu dostarczymy do Twojego domu.

Jaki tort wybrać na chrzest?

Na tę okazję polecamy tort, który nawiąże do sakramentu. Najpopularniejsze torty na chrzest zwykle wyróżniają się małymi bucikami, misiami czy krzyżem bądź różańcem. Czasem zdarza się też, że torty na chrzest przybierają kształt księgi czy innych symboli. Co jednak najczęstsze – zdobione są w kolorystyce jasnej, z wykorzystaniem pastelowych kolorów.

Pyszne torty na chrzciny – Wrocław

W E-tort zadbamy o Twoje kubki smakowe. Nasze torty zawierają kremy własnej receptury, które tworzymy z myślą o perfekcyjnych połączeniach. Nasza cukiernia to zespół doświadczonych partnerów, dlatego możesz być spokojny/a, że torty od E-tort to gwarancja wysokiej jakości wypieku. Wykonujemy również torty urodzinowe lub np. torty dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia!