Torty komunijne WROCŁAW

Jaki powinien być tort komunijny? Z pewnością taki, by który zyska uznanie dzieci – szczególnie dziecka, które niedawno przystąpiło do sakramentu. Komunia święta to tez okazja, która podsuwa nam wiele symboli, z których możemy korzystać na etapie doboru dekoracji. Co jednak najważniejsze – ciasta muszą być pyszne – niezależnie od tego, na jaką okazję zostały upieczone! Dlatego serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia w cukierni E-tort – gdzie gwarantujemy tort komunijny we Wrocławiu przygotowany przez zespół profesjonalnych cukierników.

Tort komunijny, Wrocław – stonowane barwy i symbolika

Wykonaliśmy już różnorodne torty komunijne – dlatego przy zamówieniu oferujemy gotowe projekty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my zawieziemy tort na komunię pod wskazany adres!

Torty komunijne, Wrocław – ceny

Cena za tort zależy od liczby osób, dla których przeznaczona jest jego porcja. Dla imprezy rodzinnej na około 30 osób będzie to koszt poniżej 400 złotych. Tort komunijny może jednak wyróżniać się minimalizmem bądź maksymalizmem – co zdecydowanie wpłynie na czas, jaki zajmie jego przygotowanie – a tym samym na cenę.

Piękny tort na komunię – Wrocław

Dzięki temu, że zespół E-tort to grupa wykwalifikowanych cukierników, oferujemy torty na zamówienia, które udekorowane zostaną masą cukrową lub wydrukiem cukrowym o wyraźnych szczegółach i zachwycającym efekcie! Zadbamy także o dodatki do tortu – u nas możesz zamówić m.in. balony do dekoracji czy świeczki do ciasta.

Wrocław – torty komunijne na zamówienie z dostawą

Jeśli marzy Ci się tort, a na jego szczycie bita śmietana, ale nie chcesz opuszczać swojego domu – nic straconego! Składając zamówienie, podajesz adres, pod który dostarczymy każdy tort – o wyznaczonej przez Ciebie dacie i godzinie. Z nami zjesz tort marzeń, nie musząc kontaktować się bezpośrednio z żadnym pracownikiem. W E-tort wyróżnia nas prostota zamawiania – i wyjątkowy smak połączony z zapadająca w pamięć estetyką.