Naked Cake WROCŁAW

Torty są obecnie elementem prawie każdego przyjęcia. Nie sposób wyobrazić sobie wesela, chrzcin czy choćby urodzin bez tortu. Okazałego, wspaniale udekorowanego, o apetycznym wyglądzie. Torty Naked Cake to wyjątkowy produkt, który zapewni doskonały smak, ale także element zaskoczenia. Tort Naked Cake jest bowiem artystycznym rozwiązaniem, który stanowi słodkość, jak i nietypową dekorację.

Naked Cake – co to?

Torty Naked Caked nie są pokryte z wierzchu żadną masą cukrową, kremem czy lukrem. Sekretem unikalności Naked Cake są właśnie widoczne warstwy biszkoptu przełożonego kremem. Zdobienia to często tylko świeże owoce, jasna czekolada i kwiatowa dekoracja, co idealnie wygląda na tle jasnego biszkoptu i białego kremu. W przypadku ciemnego biszkoptu krem, jak i zdobienia są czekoladowe.

Torty Naked Cake – skąd ich popularność?

Dzięki tej nietypowej cesze torty Naked Cake są znacznie lżejsze i trochę mniej kaloryczne. Zdobienia ze świeżych owoców i kwiatów sprawiają, że urzekają one nie tylko wyglądem, ale i smakiem. W tego typu deserach, bez zewnętrznej masy cukrowej, sekret smaku tkwi w puszystym biszkopcie i smakowitym kremie. Nad ich odpowiednim przygotowaniem pracują doświadczeni cukiernicy, korzystając z wysokiej jakości produktów i dekorując je z wyjątkową precyzją.

Co również istotne, rustykalny wygląd biszkoptów został hitem w przypadku słodkości weselnych. Jest on doskonałym tortem na uroczystości w stylu retro lub po prostu wśród par, które szukają nietypowego tortu, by zaskoczyć swoich gości.

Stwórz własny Tort Naked Cake – Wrocław

Klienci, decydując się na Tort Naked Cake, mają dwie możliwości. Wybierają z oferty produkt, który im się podoba, dokonują jego personalizacji, czyli wybierają jego smak, kolor biszkoptu, ewentualny napis na torcie, liczbę świeczek lub kartkę okolicznościową. Druga możliwość to torty Naked Cake według własnej koncepcji. Tu można stworzyć własny, nowatorski pomysł, zlecony specjalistom od wypieków. Z nami zostanie on szybko zrealizowany i dostarczony do domu.

Torty Naked Cake – Wrocław

Wybierz Naked Cake od E-tort! Każdy zamówiony tort szybko, bezpiecznie i w terminie dostarczany jest do klienta we Wrocławiu lub jego okolicach. Wystarczy zamówić tort, a o całą resztę zadba grono specjalistów od wypieku, dekoracji i dostawy.