Naked Cake WROCŁAW

Torty są obecnie elementem prawie każdego przyjęcia. Nie sposób wyobrazić sobie wesela, chrzcin czy choćby urodzin bez tortu. Okazałego, wspaniale udekorowanego, o apetycznym wyglądzie.

Torty Naked Cake Wrocław mają w swojej ofercie takie właśnie torty, które zachwycą wszystkich swoim smakiem i wyglądem, jednak trochę innym niż w wersji klasycznej.

Torty, które smakują najlepiej

Torty Naked Caked nie są pokryte z wierzchu żadną masą cukrową, kremem czy lukrem. Warstwy biszkoptu przełożonego kremem są widoczne. Ozdobione są tylko świeżymi owocami, jasną czekoladą i kwiatową dekoracją, które idealnie wyglądają na tle jasnego biszkoptu i białego kremu. W przypadku ciemnego biszkoptu krem, jak i zdobienia są czekoladowe.

Dzięki temu torty te są znacznie lżejsze, trochę mniej kaloryczne. Zdobienia ze świeżych owoców i kwiatów sprawiają, że urzekają one nie tylko wyglądem, ale i smakiem. W tego typu deserach, bez zewnętrznej masy cukrowej, sekret smaku tkwi w puszystym biszkopcie i smakowitym kremie. Nad ich odpowiednim przygotowaniem pracują doświadczeni cukiernicy, korzystając z wysokiej jakości produktów i dekorując je z wyjątkową precyzją.

Stwórz własny Tort Naked Cake

Klienci, decydując się na Tort Naked Cake, mają dwie możliwości. Wybierają z oferty tort, który im się podoba, dokonują jego personalizacji, czyli wybierają jego smak, kolor biszkoptu, ewentualny napis na torcie, ilość świeczek lub kartkę okolicznościową. Druga możliwość polega na zamówieniu tortu według własnej koncepcji. I tu można stworzyć coś absolutnie cudownego. Własny, nowatorski pomysł zlecony specjalistom od wypieków zostanie zrealizowany i dostarczony do domu. 

Torty z dowozem Wrocław

Każdy zamówiony tort szybko, bezpiecznie i w terminie dostarczany jest do  klienta we Wrocławiu lub jego okolicach. Wystarczy zamówić tort, a o całą resztę zadba grono specjalistów od wypieku, dekoracji i dostawy. Tort Wrocław z dostawą spełni wszelkie oczekiwania klientów, bo działa  w oparciu o ogromne doświadczenie i pasję