Torty na roczek WARSZAWA

Pierwszy rok życia każdego brzdąca upływa rodzicom niezwykle szybko – dziecko od niemowlęcia przechodzi do małego odkrywcy świata. Warto uczcić etap najszybszego rozwoju, zapraszając najbliższych i zamawiając tort na roczek. Warszawa i wiele innych miejscowości w Polsce to obszar działania naszej firmy, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć atrakcyjne, świeże wypieki na czas przyjęcia urodzinowego.

Roczne dziecko powinno jeść dość lekkostrawne dania, miękkie, ale o stałej konsystencji. Warto, aby dieta była zdrowa, trudno jednak odmówić solenizantowi niewielkiego kawałek pierwszego urodzinowego tortu. W naszych wyrobach nie wykorzystujemy sztucznych aromatów i barwników ani konserwantów. Przygotowujemy naturalne torty na roczek. Warszawa to jedno z miast, gdzie szybko dostarczamy świeże, wysokiej jakości ciasta.

Najlepsze torty na roczek w Warszawie

Niemowlę już 2 miesiące po urodzeniu rozpoznaje twarz mamy! W kolejnych tygodniach wzrok oraz koordynacja ruchowa jest stale rozwijana. Roczne dziecko widzi już niemal tak samo jak osoba dorosła, z ciekawością wyciąga więc paluszki do interesujących obiektów w otoczeniu.

Z tego względu szczególnie polecamy torty na roczek w kształcie zwierzątek albo zabawek. Pluszowy miś czy kotek z dużymi oczami i sympatycznym uśmiechem na cieście z pewnością pobudzi każdego szkraba do zabawy urodzinowej. Wybór wypieku z polewą w jasnych, wyrazistych kolorach także zainteresuje dziecko.

Aby zamówić tort na roczek dla dziecka, wystarczy wybrać atrakcyjny produkt z galerii naszych przykładowych realizacji. Wykonanie może nieznacznie różnić się od zdjęcia ze względu na różnice w wielkości wypieku, a także interpretacji cukiernika. Oferujemy również przygotowanie całkowicie personalizowanych tortów na roczek w Warszawie. Wystarczy wówczas opisać wymarzone ciasto w formularzu zamówienia (jego smak, kolory oraz dekoracje), a my zajmiemy się resztą.

Torty na roczek i nie tylko

Oprócz tortów na roczek w Warszawie dostarczamy także zdobione ciasta z okazji chrzcin, komunii czy rocznic albo imprez firmowych. Dla dorosłych przygotowujemy wypieki nasączone ponczem z alkoholem. Zapraszamy więc do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.