Torty dla dzieci WARSZAWA

Bajkowo na talerzu urodzinowym.

XXI wiek niesie ze sobą wiele udogodnień, do których niewątpliwie należy możliwość stworzenia idealnego tortu na każdą okazje. Cukiernia E-tort od lat oferuje oryginalne torty na zamówienie. Wystarczy komputer lub telefon, aby w kilka minut zamówić tort na urodziny, rocznicę, chrzciny czy jakąkolwiek inną okoliczność. Torty Warszawa powstały po to, aby pomagać zabieganym rodzicom w spełnianiu marzeń ich pociech. Zamówione słodkości przygotowywane są bez użycia konserwantów, a co za tym idzie są pyszne i zdrowe.

Wszyscy smakosze mogą skorzystać z gotowych pomysłów na tort lub stworzyć własną kompozycję. Wystarczy wejść na stronę, aby po kliknięci w odpowiedni link rozpocząć tworzenie własnego arcydzieła. Do wyboru są różne kolory biszkoptu i istnieje możliwość przesłania własnej grafiki w postaci zdjęcia lub elementu graficznego, jaki ma być użyty do ozdoby tortów. Podając ilość osób, która ma być konsumentem niespodzianki zyskuje się pewność, że wystarczy go dla wszystkich.

Torty dla dzieci są produktami niezwykle wymagającymi, gdyż w zamyśle firmy jest nie używanie konserwantów i tworzenie całości jedynie z naturalnych składników. W tym celu używane są naturalnej barwniki, a torty przygotowuje się na bieżąco, aby zachować ich wysoką jakość i świeżość jak najdłużej.

Torty dla dzieci mogą powstać na jasnym lub ciemnym biszkopcie, a przekładane są kremami o smakach znanych i uwielbianych przez dzieci. Są to smaki owocowe takie jak krem malinowy, truskawkowy, pomarańczowy czy wiśniowy. Jak wiadomo każde dziecko kocha słodką i rozpływają się w ustach czekoladę, a więc oferta obejmuje także kremy czekoladowe i orzechowe. Kolejnym krokiem tworzenia tortu marzeń dla dziecka jest wybór ozdób. Torty dla dzieci mogą być wykończone masą cukrową, masą marcepanową lub ozdobione kremami.

Masa cukrowa i marcepanowa mają to do siebie, że świetnie nadają się do tworzenia najróżniejszych postaci z bajek, można w niej wyrzeźbić dosłownie wszystko. Najpiękniejsze torty dla dzieci Warszawa powstają właśnie dzięki tej masie. Dziewczynki najczęściej sięgają po elementy ozdobne ze Świnki Peppy, Myszki Micky lub Minnie, Sky z "Psiego Patrolu", Anna i Elza z " Kraina Lodu", Hello Kitty czy My Little Ponny. Dla małych księżniczek na tortach znajdują się dodatkowe ozdoby i rodzic może zamówić umieszczenie kolorowego imienia swojej pociechy. Tak spersonalizowany tort sprawi wiele radości wszystkim dzieciom obecnym na przyjęciu. Dzięki umieszczeniu na górze jadalnych figurek z postaciami z bajek tort zyskuje dodatkową wartość dla dziecka.

Osobna kategorią tortów są te przeznaczone dla chłopców. Są one z reguły duże, kolorowe i ozdobione ulubionymi postaciami z bajek dla chłopców. Kremy, kolor biszkoptu i wysokość tortu można swobodnie wybierać. Dla osób, które nie mają pewności czy wybrane przez siebie połączenie smaków będzie odpowiednie zawsze mogą skorzystać z zakładki kontakt. Wtedy pracownik sklepu doradzi i podpowie jakie smaki wybrać, aby tort spełniał oczekiwania małych mężczyzn. Chłopcy najczęściej mają torty z postaciami z Tomka i Przyjaciół, Króla Lwa, Toy Story, Cars, Madagaskaru, Lwiej Straży czy Psiego Patrolu. Masa marcepanowa i cukrowa są zjadane razem z kawałkiem pysznego tortu, więc dodatkową atrakcją jest możliwość zjedzenia fragmentu kolorowej postaci.

Torty Warszawa to nie tylko wygoda w zamawianiu i możliwość przesłania własnego pomysłu na tort, ale przede wszystkim pewność, że będzie on dostarczony cały i na czas. E-torty.pl dowożą swoje produkty pod wskazany adres, w ten sposób zamawiający może praktycznie przez samą imprezą sprawdzić czy z niespodzianką jest wszystko w porządku. Piękny i dowieziony na czas tort czeka tylko na podanie, aby móc zachwycić gości i samego solenizanta.

Dla zapominalskich sklep ma ofertę domawiania elementów takich jak balony pompowane helem, świeczki cyferki, balony, szampan dla dzieci, kwiaty itp. Rodzice przy okazji zamawiania tortu mogą także zamówić wszystkie elementy niezbędna na imprezie dziecięcej. Są to czapeczki urodzinowe, kolorowe talerzyki, słomki do picia i serwetki.