Torty na zamówienie WARSZAWA – Cukiernia Online

E-tort.pl - torty z dostawą w Warszawie

Nie ma chyba mieszkańca stolicy Polski i jej poszczególnych dzielnic, jak Warszawa Wola, Bemowo, Targówek, Bielany, Białołęka, Ochota, Żoliborz, Śródmieście, Brudno, Mokotów czy cukiernia Warszawa centrum który nie lubi smakować tortów. Sklep internetowy o nazwie E-tort.pl wychodzi na przeciwko oczekiwań takich miłośników słodkości. W jaki sposób? Dostarcza im je prosto do domu.

Przysmaki są dostępne w cenie od około 80 zł wzwyż o przeróżnych ciekawych nazwach: Marcello, Mocca, Cherry, Tiramisu itp., jak i tych typowych: Jabłkowy, Wiśniowy, Kawowy, Orzechowy, Kajmakowy oraz Malinowy i Ananasowo-Truskawkowy. Asortyment jest więc bardzo szeroki. Wystarczy, że każdy zarejestruje się na stronie www.e-tort.pl, co jest bardzo łatwe i wygodne, a następnie dokona zamówienia, wybierając Torty Warszawa (możliwe jest oczywiście zaznaczenie jakiegoś innego z wielu miast). E-tort oferuje dla mieszkańców Warszawy torty okolicznościowe, urodzinowe, na chrzciny, komunie, a nawet sportowe, firmowe czy bardzo zabawne na wieczory panieńskie i kawalerskie. Oglądając galerię zdjęć, gdzie są prezentowanie poszczególne produkty, szczególnie można zwrócić uwagę na słodkości przeznaczone dla najmłodszych. Dzieci będą zachwycone tortem z postaciami z Toy Story, Gwiezdnych Wojen, Krainy Lodu, Hello Kitty i innych filmów.

Co ważne, w tym sklepie internetowym, wszystkie torty na zamówienie są niezwykle oryginalne. Sprawdzą się one na każdym spotkaniu czy rodzinnym wydarzeniu. Nie ma co się zastanawiać nad zrobieniem niespodzianki bliskiej osobie lub przyjacielowi. Tym bardziej że te barwne słodkości tworzone są bez dodatku konserwantów. Co stanowi także bardzo istotną informację. Przy składaniu zamówienia w kategorii: tort z dostawą do domu Warszawa, należy między innymi wybrać napis na torcie, dekorację, jego wagę, świeczki, rodzaj biszkoptu (jasny albo ciemny) czy kremu (ewentualnie bitej śmietany). Jeżeli chodzi o ten ostatni element, to trzeba wiedzieć, że do wyboru jest przeróżny smak. W przypadki kremu mowa o np. cytrynowym, czarnej porzeczce, orzechowym, kawowym, czekoladowym czy węgierskim (szczególnie tajemniczy i przyciągający kubki smakowe) oraz łączonym (to znaczy: czekoladowo - orzechowym). Co ważne, w formularzu możne przesłać konkretne uwagi i zapytania. W przypadku, kiedy żaden ze smaków nie pasuje osobistym wymaganiom i oczekiwaniom, można bezpośrednio skontaktować się z obsługą klienta, czyli bardzo miłymi, znającymi się na rzeczy, pracownikami firmy E-tort.

Jak wyjaśnia ten sklep internetowy oferujący torty z dostawą Warszawa, produkty zamieszczone na zdjęciach na poszczególnym dziale, mogą nieco różnić się do gotowego wypieku. Są to więc tylko przykłady z dekoracjami (wzorami), które na żywo delikatnie odbiegają od swojej wersji internetowej (np. mają trochę inne detale). Ale najważniejsze, że ukazane ilustracje spełniają w pełni swoje podstawowe zadanie, a więc kuszą smakoszy i miłośników słodkości. Jeżeli chodzi o figurki, to zapewne wielu potencjalnych klientów sklepu zastanawia się, jak są one przytwierdzone do tortu? Odpowiedź jest prosta. Na przykład za pomocą solidnych wykałaczek oraz innych narzędzi, które gwarantują zachowanie stabilności całej słodkiej konstrukcji - zawsze w ramach jednorazowego i w stu procentach bezpiecznego zlecenia.

Powoli podsumowując, każdy proponowany przez firmę tort z dostawą do domu Warszawa sprawia bardzo wiele nieskończonej radości. Nie tylko wygląd, kształt czy wspomniany smak są największymi zaletami. Ale także piękny zapach, który hipnotyzuje, czaruje i powoduje, że chce się pożreć tort w całości. Oczywiście nie samemu. Trzeba przecież się nim podzielić z domownikami. Wszak to idealny prezent, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nie wierzycie? Wystarczy dokonać pierwszego zamówienia. I przekonać się o wysokiej jakości i wyjątkowości dostępnego na stronie: www.e-tort.pl wypieku, który zbliża do siebie nawet ludzie będących w konflikcie.

Bardzo ciekawą opcją, jest usługa polegająca na tym, że klient ma możliwość zamówienia tortu według własnej koncepcji. Co to znaczy? Nic innego, jak to, że musi on wtedy wybrać do wypełnienia odpowiedni formularz. A tam wpisać dane osobowe, miejsce dostawy oraz np. czy chce, aby był dodany alkohol.

Należy wspomnieć jeszcze o kosztach dostawy. Są one zróżnicowane w ramach poszczególnych miast. Ważne, że jednorazowa zapłata wynosi jedynie 19,99 złotych brutto. Torty z dostawą Warszawa nie będą jednak dostarczane poza granicę stolicy i jej dzielnic bez wcześniejszego uzgodnienia mailowego. Na koniec warto nadmienić, że zaglądając na E-tort.pl, można także zakupić cieszące się sporą popularnością ozdobne balony z helem (np. foliowe i lateksowe). To również świetny pomysł na prezent urodzinowy. Pasujący jeszcze na każdą mniejszą czy większą imprezę firmową i inne okazje. Balony takie wybiera się

według ich kształtu (diamenty, półksiężyce, chmurki, koła, serca, gwiazdy, kule, cyferki, bukiety, literki itd.), a do tego wielkości oraz koloru.

Mając już tyle informacji na temat oferty tego sklepu internetowego, nie pozostaje nic innego, jak szybko zamówić w dziale torty Warszawa, wymarzoną słodkość.