Torty na chrzciny WARSZAWA

Torty na chrzest święty, tak jak torty komunijne, towarzyszą dziecku przy kolejnych etapach rozwoju religijnego. Miłym zwyczajem jest zaprosić rodzinę na kawę i tort, aby uczcić ten dzień. Odpowiednia cukiernia wie, jak wykonać torty na chrzciny, by były nie tylko niesamowicie smaczne, ale również przyjemne dla oka. Z chęcią wykonamy ozdoby w kształcie białych świec, niemowląt, aniołków, smoczków czy bucików. Tworzymy torty na chrzciny w Warszawie, które zachwycą urokiem każdego gościa!

Wybierz i zamów tort na chrzciny − Warszawa

Oferujemy torty na chrzciny w Warszawie z dostawą do każdej dzielnicy! Nasz transport jest również niezwykle sprawny. Wilanów czy Żoliborz − tort na chrzciny dowieziemy do każdego zakątka stolicy. Wystarczy, że podasz odpowiednie informacje, wypełniając formularz znajdujący się przy wybranym projekcie. Oferujemy także możliwość stworzenia tortu na chrzciny własnego pomysłu. Wybierz odpowiedni smak, rodzaj biszkoptu, wagę i dekorację, a resztę zostaw nam!

Wymarzone torty na chrzciny − Warszawa

Wypieki są najczęściej pokryte białym lukrem – kolor ten symbolizuje niewinność oraz światło, jakie dziecko wnosi do rodziny. Coraz częściej jednak rodzice i chrzestni decydują się na kolory pastelowe. Różowe wstążki czy błękitne kwiaty idealnie podkreślają wyjątkowy smak naszych produktów. Tort świetnie prezentuje się również z misiami czy króliczkami wykonanymi z masy cukrowej, które urzekną nawet dorosłych!

Naturalne torty na chrzciny − Warszawa

Nasza cukiernia wykonuje torty na chrzest z naturalnych składników. Nie korzystamy z konserwantów, sztucznych aromatów ani barwników. Nasz tort będzie więc idealny dla najmłodszych łasuchów. Tak jak torty komunijne, często wybiera się lekkie ciasta na chrzest. Proponujemy więc mniej tłuste masy, przekładane musem owocowym. Taki tort da nam nieco orzeźwienia.

Torty na chrzciny Warszawa − cena

Każdy tort, który widnieje w naszej galerii, ma swój indywidualny cennik, w zależności od liczby porcji. Jaki tort wybrać? W razie wątpliwości zadzwoń do nas! Z chęcią podpowiemy, jaki tort na chrzciny oczaruje gości! Dopasujemy również wszelkie składniki, by każdy zaproszony mógł skosztować naszego wypieku.

Poznaj również pozostałe propozycje tortów z dostawą w Warszawie.