Torty firmowe WARSZAWA

Torty na imprezy firmowe

Firmowa impreza niezależnie od okazji nie powinna odbywać się bez tortu. Jest to jedyny czas, kiedy pracownicy mogą porozmawiać ze sobą o rzeczach nie związanych z pracą. Dlaczego więc nie zapewnić im w tym czasie czegoś słodkiego?

Torty dla firm Warszawa

Jesteśmy cukiernią z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz tortów na różnego rodzaju imprezy, jakimi są między innymi śluby, czy urodziny, tworzymy torty, które są przeznaczone na imprezy firmowe. We współpracy z klientem potrafimy wyczarować coś niezwykłego. Nie bez powodu piszemy o współpracy. Z naszej strony zapewniamy wszystko - gotowe pomysły, wykonanie oraz dostawę, jednakże to Państwa głos jest tym ostatnim- najważniejszym. Ponadto z miłą chęcią dostosowujemy się do zmian, które mogą Państwo wprowadzić w proponowanych przez nas w katalogu tortach, a możliwości jest wiele. Możecie wybrać dowolny kształt tortu, dodawać, odejmować lub całkowicie zmieniać smaki, dodatkowo informując nas o tym, na ile osób ma być on przeznaczony, dopasujemy odpowiednią wielkość. Logo Państwa firmy również znajdzie się na torcie w dowolnie wybranym przez Was miejscu. Krótko mówiąc - Wy będziecie wizjonerami, a my Waszymi rękami w trakcie tworzenia kolejnego, tym razem wspólnego, dzieła sztuki.

Torty firmowe Warszawa

Mówi się, że muzyka łagodzi obyczaje. Oczywiście coś w tym jest, jednakże naszym zdaniem jest coś, co łagodzi je jeszcze bardziej. Pyszny tort z naszej cukierni. Organizując firmową imprezę warto o tym pamiętać. Wszyscy doskonale wiemy, jak to w firmach bywa, a zwłaszcza w wielkich korporacjach. Większość ludzi zna się tylko z widzenia, a tzw. "wyścig szczurów" odbywa się na naszych oczach. Firmowa impreza, to jedyny moment, kiedy wszyscy mają okazję poznać się bliżej. Szczerze polecamy zamówić wtedy u nas tort. Nie tylko będzie on się pięknie prezentował podczas spotkania ze współpracownikami ze wszystkich działów. Zapewniamy, że będzie on również pysznie smakował. Dzięki temu, wszyscy po spróbowaniu naszego tortu znajdą wspólny język do rozmowy, a niezręczna cisza zostanie zażegnana nawet między firmowym kurierem a pracownikiem działu IT. Impreza zacznie się na dobre, a to wszystko za sprawą, wydawać by się mogło, zwykłego tortu. W naszej cukierni nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego wkładając całych siebie w wykonanie tortów, dorzucamy również odrobinę otwartości na innych.

Tort z logo Warszawa

Logo firmy znajduje się na tortach nie bez powodów. Zazwyczaj ich właściciele chcą w ten sposób się zaprezentować, ale nie tylko. Często również świętujemy z okazji kolejnej rocznicy istnienia naszej działalności, z okazji jej kolejnego sukcesu na rynku, czy nawiązania współpracy. Sytuacji sprzyjających imprezie firmowej jest wiele. Nie pójdziemy wtedy przecież do marketu i nie kupimy paczki ciastek, żeby poczęstować nimi współpracowników. Rozważymy oczywiście coś bardziej pasującego do okazji. Czymś takim jest tort. Tutaj pojawiamy się my. Zamówienia pasujące do każdej okazji, to nasza specjalność. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas elastyczności w związku z różnorodnymi oczekiwaniami klientów, a rzeczy niemożliwe dla nas nie istnieją. Chcąc się zaprezentować przed innymi w postaci tort z logo Waszej firmy, dajemy gwarancję udanej prezentacji. Jeśli planują Państwo tort, który pojawi się na zamkniętej imprezie firmowej, to profesjonalizm oraz dokładność w naszym wykonaniu przerosną Wasze najśmielsze oczekiwania. Nie tylko obiecujemy, że kubki smakowe wszystkich zgromadzonych będą szalały z rozkoszy, my gwarantujemy, że tak będzie. Państwo natomiast będą mogli cieszyć się w spokojny sposób kolejnym sukcesem swojej firmy i korzystać wraz z innymi z udanej imprezy.

Zamawiając tort w naszej cukierni internetowej, nie tylko dajemy gwarancję, że impreza firmowa będzie udana, a wszyscy będą bawili się pysznie. Gwarantujemy również, że tort zamówiony u nas dotrze do Państwa na czas w wyznaczone przez Was miejsce. Daje Wam to pewność oraz spokój, że event będzie można z góry uznać za udany. My, z naszej strony życzymy dalszych sukcesów.