Torty firmowe WARSZAWA

Firmowa impreza niezależnie od okazji powinna być uzupełniona o pyszny tort. To czas integracji, kiedy pracownicy mogą porozmawiać ze sobą o rzeczach niezwiązanych z pracą. Często jest to ważna uroczystość, na której chcemy uczcić sukces. Warto zdecydować się na zamówienie ciast, by umilić imprezę firmową pracownikom, jak i gościom z zewnątrz. Najlepszym wyborem na torty firmowe w Warszawie jest cukiernia E-tort!

Profesjonalne torty firmowe − Warszawa

W naszej pracowni działają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Tworzymy rozmaite rodzaje tortów − torty dla dzieci, na chrzciny, urodziny, wesele czy imieniny. Pieczemy z pasją i zaangażowaniem, każdego dnia uszczęśliwiając naszych klientów. Właśnie dlatego zaufało nam tak wiele przedsiębiorców − otrzymujemy liczne zamówienia na torty firmowe.

Warszawa jest przepełniona miejscami idealnymi na taką okazję. Dowozimy na całym jej terenie − tuż pod drzwi sal i firm! Przy zamówieniu wystarczy podać datę i godzinę, a zjawimy się punktualnie, by uczynić tę imprezę nadzwyczajną!

Oryginalne torty dla firm − Warszawa

Robimy torty według pomysłu klienta lub jednego z naszych gotowych projektów. Z miłą chęcią również dostosujemy się do zmian, które mogą Państwo wprowadzić w proponowanych przez nas w katalogu tortach, a możliwości jest wiele. Możecie wybrać dowolny kształt tortu, dodawać, odejmować lub całkowicie zmieniać smaki. W dodatku informując nas o tym, na ile osób ma być on przeznaczony, dopasujemy odpowiedni rozmiar. Logo firmy również znajdzie się na torcie w dowolnie wybranym przez Was miejscu.

Ozdobne torty dla firm − Warszawa

Wśród naszych tortów firmowych znajdują się te, które przedstawiają jedynie logo. To uniwersalne rozwiązanie, które pasuje na każdą okazję. Wielu przedsiębiorców wybiera jednak nietypowe zdobienia. Wykonaliśmy już tort o wyglądzie burgera, walizki, pieniędzy czy ciężarówki. Każdy, kto zdecyduje się zamówić tak kreatywny tort, z pewnością wywoła uśmiech na twarzach pracowników!

Torty firmowe w Warszawie z dostawą

W naszej cukierni każde zamówienie przygotowywane jest szybko i niezwykle starannie. Oferujemy torty firmowe w Warszawie, które dowieziemy na każdą ulicę w stolicy. Działamy punktualnie i gwarantujemy, że wszystkie torty trafią na miejsce w idealnym stanie. Wypieki transportowane są w pojeździe z chłodnią, dzięki czemu zachowają swój perfekcyjny wygląd nawet w upalne dni.

Torty firmowe Warszawa − cena

Cukiernia E-tort oferuje torty dla firm w Warszawie w niezwykle atrakcyjnej cenie. Koszt poszczególnych tortów widnieje w naszej galerii. Cena jest również zależna od rozmiaru oraz dodatkowych zdobień tortu. Zapraszamy do obejrzenia naszego katalogu gotowych projektów!

Różnorodne torty firmowe − Warszawa

Tort firmowy, który będzie wyglądał pysznie i smakował pięknie? To nasza specjalność. Od lat wykonujemy torty dla dorosłych, jak i dzieci. Niestraszne nam torty weselne, na chrzciny ani dla firm! Nasza cukiernia wie, jak wykonać zarówno lekki, orzeźwiający tort, jak i ciężki, maksymalnie na słodko. Umiemy spełnić najbardziej rozmaite wizje Klientów. Wśród naszych projektów znajdują się te minimalistyczne, ale również szalone dzieła. Sprawdź, co potrafi cukiernia E-tort!

Jak zamówić tort firmowy w Warszawie?

Do złożenia zamówienia wystarczy wybrać odpowiedni tort i uzupełnić wymagane pola. Należy zaznaczyć informację na temat smaku, biszkoptu czy napisu na torcie. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z chęcią doradzimy coś specjalnie dla Waszej firmy. Gwarantujemy, że dowieziemy pyszny i piękny tort na wszystkie imprezy firmowe!

Torty firmowe w Warszawie od E-tort

U nas zamówisz nie tylko tort na imprezę firmową! W naszym sklepie znajduje się również wiele ozdób, dekoracji czy prezentów. To urozmaici każde przyjęcie! W ofercie znajdują się balony z helem, kwiaty, konfetti czy świeczki. Każda impreza wzbogacona o tort z dekoracjami zakończy się sukcesem! Tort, balony, świeczki i konfetti zostawcie nam. Dostawa produktów na czas to gwarancja, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Jeżeli szukasz ciekawych propozycji na inne okazje, zachęcamy do odwiedzenia kategorii Torty na zamówienie Warszawa!