Torty sportowe WARSZAWA

Od wielu lat oferujemy oryginalne torty sportowe w Warszawie – na zamówienie i zgodnie z indywidualnymi wytycznymi od klienta. Nasza oferta jest skierowana zarówno do podniebienia najmłodszych kibiców, jak i do dorosłych klientów, ceniących sobie sportowe emocje oraz doskonały smak prawdziwego tortu.

Unikalne torty piłkarskie – Warszawa

Oferujemy gotowe torty piłkarskie w Warszawie w różnych smakach – zgodnie z unikalnymi projektami e-tort.pl. Zapewniamy też możliwość składania zamówień własnego pomysłu. Szeroki asortyment pozwoli znaleźć idealny tort urodzinowy – dopasowany do potrzeb oraz wymagań estetycznych każdego. Przykładamy ogromną wagę do dopasowania smaku do gustu klienta, ale także o to, by produkty pozbawione były wybranych alergenów czy np. składników z laktozą (m.in. w przypadku tortów z bitą śmietaną czy kremem).

Tort urodzinowy dla kibica każdego sportu – nie tylko piłki nożnej!

Torty sportowe w Warszawie z naszej cukierni zaprojektujemy do każdego wydarzenia – meczu piłki nożnej, turnieju szachowego, tenisowych rozgrywek na korcie czy wyścigów Formuły 1. Nienagannemu smakowi naszych wypieków towarzyszy efektowna estetyka, odwołująca się do barw i emblematów klubowych, miłych sercu każdego wiernego kibica.

Torty piłkarskie w Warszawie – na urodziny, wesele, chrzciny

Nasza cukiernia warszawska wykonała już m.in. torty urodzinowe w kształcie prawdziwej piłki czy z logo ukochanych drużyn. W asortymencie znajdziecie też urodzinowy tort z motywem koszulki kibica, dzięki któremu można oddać kulinarny hołd cenionemu zawodnikowi, któremu kibicujecie od lat. Oferujemy także torty weselne – ciekawy motyw deserów na tak ważnej okoliczności to pomysł, który z pewnością zostanie w pamięci gości!

Uniwersalne torty sportowe – Warszawa

Cena naszych deserów jest przystępna – z nami znajdziesz tort na każde urodziny, imieniny, komunię czy inną okoliczność – niezależnie od zasobności portfela. Zapewniamy nie tylko różnorodność dekoracji, ale tez smaków – czekolada z wiśnią, świeże truskawki, karmel, kruszonka? Dla E-tort nie ma granic! Upieczemy torty sportowe w Warszawie na każdą imprezę. Zapewniamy, że goście będą zachwyceni!