Torty weselne WARSZAWA

Wymarzony tort na wymarzony ślub.

Tort weselny i jego pojawienie się na przyjęciu to bardzo spektakularny moment. Aby chwila pozostała niezapomnianą wybierz produkt z naszego sklepu: https://www.e-tort.pl/ Torty ślubne warszawa, torty weselne Warszawa, torty weselne Warszawa ceny, w tych zakładkach można znaleźć szczegóły.

Mamy przygotowanych szereg sprawdzonych propozycji, jednak bardzo chętnie zrealizujemy zamówienie według indywidualnego zamówienia klienta. Jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane i fantazyjne pomysły.

Jednym z podstawowych założeń przy planowaniu tortu weselnego jest jego wielkość. Ze względu na rozmiar imprezy są one znacznie większe, przeważnie wielopiętrowe, nawiązujące do stylu w jakim zaplanowane zostało przyjęcie weselne. Jeżeli uczestnicy bawią się np. w stylu retro, dobrym  pomysłem będzie biały kilkupiętrowy tort zwieńczony kabrioletem z lat 20-tych ubiegłego wieku z figurkami państwa młodych (panna młoda z rozwianym welonem, pan młody oczywiście z melonikiem). Jeżeli zabawa toczyć ma się w stylu imprezy plażowej, znakomitym dopełnieniem będzie tort na podstawie z morskiej fali, przystrojony owocami morza, na najwyższym piętrze można umieścić figurki nowożeńców trzymających się za ręce i wspólnie skaczących w morskie fale. Rozwiązań może być naprawdę bardzo wiele a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Smak tortu możne być klasyczny, ale może też przybrać wiele wariacji smakowych opartych o bitą śmietanę o smaku od truskawkowego, po brzoskwiniowy, malinowy, wiśniowym, orzechowy czy też np. kawowy, czekoladowy lub tiramisu. Wybór jest naprawdę szeroki. Jeżeli zamiast bitej śmietany, klient wybierze krem to tutaj gama dostępnych smaków również jest bardzo duża.

Pamiętajcie ślub i wesele to wyjątkowy moment dla młodej pary. Wszystko w tym dniu powinno więc podkreślać rangę i znaczenie tego wydarzenia. Tort weselny powinien być elementem spektakularnym, pięknym i zaskakującym, takim który wywoła to słynny efekt ,,wow", kiedy pojawi się na sali bankietowej. Wybierz więc dobrze i powierz nam swoje zamówienie a otrzymasz tort jak z bajki, a przy tym smaczny i stworzony z produktów świeżych o najwyższej jakości. Nasi cukiernicy dołożą wszelkich starań aby spełnić twoje oczekiwania. Pracowaliśmy na swoją markę wiele lat, mamy swoje oryginalne receptury i jesteśmy gwarancją realizacji zamówienia na najwyższym poziomie.

Wejdź na naszą stronę internetową www.e-tort.pl i zamów. Postaw na produkt z naszej listy lub sam dokonaj jego konfiguracji. Spróbuj naprawdę warto!