Torty weselne WARSZAWA

Tort weselny i jego pojawienie się na przyjęciu to bardzo spektakularny moment. Oświetlony delikatnymi płomieniami świeczek wypiek skupia na sobie oczy wszystkich gości, warto więc zadbać, aby był odpowiednio udekorowany. Torty ślubne z naszego sklepu to wyjątkowe produkty, idealnie podkreślające wagę tej szczególnej uroczystości.

Mamy przygotowany szereg sprawdzonych propozycji, jednak bardzo chętnie zrealizujemy zamówienie według indywidualnego zamówienia klienta. Jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane i fantazyjne pomysły. Wystarczy opisać wizję wymarzonego wypieku w formularzu zamówienia, a my zajmiemy się resztą.

Wyjątkowe torty ślubne – Warszawa

Jednym z podstawowych założeń przy planowaniu tortu weselnego jest jego wielkość. Ze względu na rozmiar imprezy są one znacznie większe, przeważnie wielopiętrowe, nawiązujące do motywu, w jakim zaplanowane zostało przyjęcie weselne. Jeżeli uczestnicy bawią się np. w stylu retro, dobrym pomysłem będzie biały, kilkupiętrowy tort zwieńczony kabrioletem z lat 20-tych ubiegłego wieku z figurkami państwa młodych (panna młoda z rozwianym welonem, pan młody oczywiście z melonikiem). Jeżeli zabawa toczyć ma się w stylu imprezy plażowej, znakomitym dopełnieniem będzie tort na podstawie z morskiej fali, przystrojony owocami morza z masy cukrowej lub czekolady. Na najwyższym piętrze można wówczas umieścić figurki nowożeńców trzymających się za ręce i wspólnie skaczących w morskie fale. Rozwiązań może być naprawdę bardzo wiele, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Smak tortu może być klasyczny, ale może też przybrać wiele wariacji smakowych opartych o bitą śmietanę o smaku od truskawkowego, po brzoskwiniowy, malinowy, wiśniowy, orzechowy czy też np. kawowy, czekoladowy lub tiramisu. Wybór jest naprawdę szeroki. Jeżeli zamiast bitej śmietany klient wybierze krem, to tutaj gama dostępnych smaków również jest bardzo duża. Przygotowujemy masy zgodnie z pomysłem klienta, warto więc dokładnie opisać pożądaną kompozycję smakową ciasta.

Pracownia tortów ślubnych w Warszawie

Należy pamiętać, że ślub i wesele to wyjątkowy moment dla młodej pary. Wszystko w tym dniu powinno więc podkreślać rangę i znaczenie tego wydarzenia. Tort weselny w Warszawie powinien być elementem spektakularnym, pięknym oraz zaskakującym, takim, który wywoła to słynny efekt „wow", kiedy pojawi się na sali bankietowej. Powierzając nam realizację zamówień, mieszkańcy Warszawy otrzymują piękne, a przy tym smaczne torty przygotowane ze świeżych produktów najwyższej jakości. Cukiernicy współpracujący z E-tort dołożą wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania każdego. Pracowaliśmy na swoją markę wiele lat, mamy swoje oryginalne receptury i jesteśmy gwarancją realizacji zamówienia na najwyższym poziomie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zamówić między innymi torty weselne. Warszawa to jedno z miast, w których dowozimy wypieki z galerii wcześniejszych realizacji albo produkty skomponowane przez klientów. W razie problemów w kwestiach zamówienia służymy fachową poradą o smakach kremów, dekoracjach czy chociażby wielkości wypieku. Naprawdę warto zaufać profesjonalistom!