Torty artystyczne KRAKÓW

Sztuka tortowa

Spędzili Państwo cały dzień na szukaniu odpowiedniego tortu? Żaden nie był tym idealnym i trafiliście do nas? Bez względu na to, jak długo szukacie - czy dopiero zaczęliście, czy już jesteście bliscy rezygnacji, zostańcie na naszej stronie. Nasza pracownia tortów artystycznych Kraków, to miejsce, w którym powstają szukane ideały. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami.

Cukiernia torty artystyczne Kraków

Od wielu lat zajmujemy się zadowalaniem naszych klientów. Wszystko, co wychodzi spod naszych rąk musi być perfekcyjne. Od lat, z uśmiechem dostarczamy słodycz do Państwa domów, a grono stałych klientów ciągle się poszerza. Bogata oferta tortów dostępna na stronie e-tort.pl sprawi, że znajdą Państwo u nas dosłownie wszystko.

Ideał w fantazji

Nasz profesjonalny zespół, który torty traktuje, jak własne dzieci, potrafi zaskakiwać wszystkich, nawet samych siebie. Z sercem i duszą przygotowujemy dla Państwa poezję słodkości. Zamawiając u nas tort poczujecie to w każdym kawałku. Kiedy tylko go spróbujecie, będziecie chcieli więcej i więcej. Różnorodność kształtów, kolorów, a przede wszystkim smaków zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Wszystko..

Jak już wspomnieliśmy, nasza oferta jest bogata. Znajdą w niej Państwo torty na każdą okazję zaczynając od chrzcin i komunii, poprzez wesela, na urodzinach i imieninach kończąc. Możecie zamówić również tort bez powodu, który swoim smakiem upiększy Państwa dzień.

Oczywiście na przygotowanych przez nas pozycjach, nasza oferta się nie kończy. Jeśli mają Państwo swoją ulubioną kompozycję smaków, prosimy ją nam przedstawić, a my przelejemy tę wizję na tort. Możecie kombinować ze wszystkim. Korzystając z formularza  zmienicie nie tylko jego smak, ale również dodatki, wzór oraz kształt. Zachęcamy do skorzystania z tej opcji.

..i wszędzie

Kraków jest wielkim miastem i pewnie zastanawiacie się, czy dojedziemy również i do Was? Oczywiście, że tak! Dzięki opcji dostawy, obsługujemy wszystkie rejony najpiękniejszego miasta w Polsce: Kazimierz, Stare Miasto, Nowa Huta, Łagiewniki, Kurdwanów, Osiedle Złotej Jesieni, Górka Narodowa, Przylasek Rusiecki, Wola Justowska, Prokocim, Dębniki, Osiedle Bohaterów Września i wiele innych   Bez problemu dostarczymy pyszny tort do Państwa drzwi, gdziekolwiek jesteście, byście mogli rozkoszować się nim w pełni.