Torty bezowe KRAKÓW

Torty bezowe Pavlova w Krakowie

Nasza cukiernia oferuje różnego rodzaju wypieki, jednak bez wątpienia najciekawsze wydają się torty bezowe. To naprawdę wyjątkowe ciasta - zamiast tradycyjnego biszkoptu używamy delikatnej, kruchej bezy. Czym jest beza? To słodki, subtelny wypiek stworzony z kurzych białek i cukru pudru. Całość przekładamy wybranym przez Ciebie kremem i dekorujemy na przykład świeżymi owocami. Taka forma tortu przede wszystkim zaskakuje niezwykłym smakiem, a oprócz tego zachwyca delikatnością.

Torty bezowe Kraków - na jakie uroczystości?

Tego typu tort może zostać z powodzeniem zamówiony w zasadzie na każdą uroczystość. Czy są to urodziny, imieniny, komunia, chrzest, ślub - każdy fan bezy ucieszy się, widząc tort Pavlova. Nawet na uroczystościach dedykowanych dzieciom tort bezowy będzie świetnym pomysłem, szczególnie kiedy słodką bezę połączymy ze świeżymi, najlepiej sezonowymi, owocami.

Bez wątpienia tort bezowy Pavlova Kraków będzie nietypowym rodzajem wypieku na imprezie - zazwyczaj gościom proponuje się torty biszkoptowe. Jeśli chcesz zaskoczyć uczestników uroczystości, postaw właśnie na bezę. Obawiasz się, że ktoś może za bezą nie przepadać? Niepotrzebnie! W połączeniu z kremem oraz owocami, beza staje się naprawdę delikatna i świetnie wpasowuje się w całość! Nie od dziś się mówi, że beza jest królową wypieków, więc naprawdę warto zdecydować się na tort Pavlova przy wyjątkowej, uroczystej okazji.

Torty bezowe na zamówienie Kraków

Jeśli takie jest Twoje życzenie, możemy dowieźć wypiek. Torty bezowe są kruche i delikatne, jednak nie przeszkadza nam to w bezpiecznym przetransportowaniu ciasta wprost do Ciebie. Działamy na terenie Krakowa i okolicach, więc serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jak zamówić na naszej stronie tort?

To niezwykle proste! Wystarczy, że w katalogu zobaczysz wzór, który najbardziej Ci się podoba, a następnie wypełnisz formularz. Wskaż smak, podaj spersonalizowany napis, oznacz wagę. Podaj nam również datę i adres, pod który mamy dowieźć zamówienie. Możesz dodać w formularzu dodatkowe produktu (świeczki lub kartkę z życzeniami), dzięki czemu stworzysz niepowtarzalny zestaw.

Jeśli w formularzu nie widzisz tego, na czym Ci zależy i masz dodatkowe życzenia, prosimy o kontakt z obsługą klienta. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, więc jesteśmy otwarci na nowe propozycje i sugestie. Wspólnie ustalimy projekt, możemy skomponować również wyjątkowy smak, którym będą zachwycać się Twoi goście. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i skorzystania z usług!