Torty sportowe Kraków

Wrażenia z kibicowania ukochanej drużynie to jedne z tych najsilniejszych – budujących prawdziwą więź, nie tylko z ulubionym klubem czy sportowcem, ale także z innymi miłośnikami. Warto więc świętować sukcesy – dlatego w E-tort na takie okazje tworzymy wyjątkowe torty sportowe – w Krakowie i okolicach dostarczymy je pod każdy adres, by naszymi pysznościami można było cieszyć się w każdym zakątku miasta – w towarzystwie swojej drużyny czy kibicujących bliskich.

Sportowe torty urodzinowe – Kraków i okolice

W E-tort przygotujemy tort dla każdego fana sportu – na urodziny, imieniny czy każdą inną okoliczność. Z doświadczenia wiemy, że nie ma nic lepszego, niż torty urodzinowe dopasowane do pasji solenizanta. Dlatego każdy wyjątkowy dzień warto świętować z myślą o tym, co dla nas ważne. Nasza cukiernia oferuje słodką niespodziankę – z logiem drużyny, koszulką ulubionego sportowca czy nawet w kształcie piłki lub innego sportowego sprzętu. Zapewniamy, że takie wypieki to świetny pomysł na pokazanie drugiej osobie, że dobrze ją znamy – i wiemy, co sprawia jej przyjemność.

Torty piłkarskie – Kraków

Nasze torty piłkarskie w Krakowie nadają się zarówno do degustacji, jak i dekoracji stołu – choć trudno jest powstrzymać się przed zjedzeniem naszych wypieków! U nas możesz też zamówić tort dla małej, lokalnej drużyny – która każdy sukces powinna świętować z hukiem. Jesteśmy pewni, że sportowy duch słodkości spodoba się graczom o wiele bardziej niż torty tradycyjne. Jeśli jesteś więc trenerem/trenerką drużyny – spraw przyjemność graczom i spraw im tort piłkarski – w Krakowie dowieziemy go nawet na boisko!

Torty sportowe, Kraków – cena

Nasze torty sprawdzą się na różne okazje – zarówno te większe, jak i drobne okazje do świętowania. Dlatego znajdziesz u nas wiele tortów o wyjątkowych kształtach – cukiernictwo artystyczne, które zwróci uwagę każdego. Jeśli jednak zależy Ci na niższej cenie – o to również zadbaliśmy! Nasz szeroki asortyment dopasuje się do portfela – u nas złożysz więc zamówienie też na minimalistyczny, prosty sportowy tort, który z pewnością docenią goście, kibice, gracze czy solenizanci!