Torty weselne Kraków

Torty weselne Kraków

Ślub to wyjątkowy moment w życiu dwójki zakochanych w sobie osób. W tym najważniejszym dla nich dniu, kiedy mówią sobie sakramentalne "tak", wszystko powinno być idealne. Nie wyobrażamy sobie tego również bez krojonego przez parę młodą tortu.

Torty ślubne Kraków

Cukiernia internetowa znajdująca się na stronie e-tort.pl oferuje Państwu szeroki wybór tortów weselnych. Każdy z nich, bez względu na wybór, sprawi, że zarówno Państwo Młodzi, jak i goście weselni będą czuć się niczym przeniesieni do innego świata. Wyjątkowa kompozycja smaków sprawi, że z wielką przyjemnością będzie on na językach wszystkich dosłownie i w przenośni. Dzięki oferowanym przez nas tortom z dostawą, panna młoda nie będzie musiała przejmować się oczkiem w rajstopach, a pan młody tym, czy krawat leży idealnie, ponieważ w blasku przygotowanego przez nas tortu, nikt nie zwróci uwagi na tak drobne szczegóły.

Zarówno korzystając z przygotowanej przez nas oferty, jak i komponując własny tort, dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości i zadowolenia z naszych usług. Możecie być pewni, że wszystko, co jest przez nas przygotowywane, tworzone jest z serca. Posiadając wieloletnie doświadczenie, nie możemy pozwolić sobie na nawet najdrobniejsze pomyłki. O naszym zaangażowaniu świadczyć może szerokie grono klientów, którzy do tej pory nam zaufali i przy kolejnych okazjach do nas wracają. Torty weselne Kraków to siła uroku sama w sobie. Przelewamy go na biszkopt razem z kremem, podczas realizacji kolejnych zamówień. Świadomość tego, jak ważnym wydarzeniem w życiu jest ślub, dodaje nam energii i chęci do działania na pełnych obrotach. Uczucia, jakie się wytwarzają podczas tworzenia dla Państwa Młodych swoistego dzieła sztuki w postaci tortu, są swego rodzaju odzwierciedleniem ich miłości, dlatego z całego serca zachęcamy do skorzystania z usług naszej cukierni.

Tort weselny Kraków ceny

Mając świadomość tego, jakie wydatki związane są ze ślubem, staramy się, aby nasi klienci nie myśleli, że i my chcemy "oskubać ich z kasy". Ceny w naszej cukierni nie są wysokie i wynoszą 85-90 zł. Trochę inaczej może to wyglądać w przypadku tortu według własnej koncepcji, w której możemy dodać, odjąć lub zmienić dosłownie wszystko. Mogą Państwo również przedstawić tam całkowicie nową, inną od naszych, wizję wymarzonego tortu. Możliwości jest naprawdę wiele, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania dowolnej z nich. Wszystkim nowożeńcom, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.