Torty weselne Kraków

Ślub to wyjątkowy moment w życiu dwójki zakochanych w sobie osób. W tym najważniejszym dla nich dniu, kiedy mówią sobie sakramentalne „tak", wszystko powinno być idealne. Nie wyobrażamy sobie tego również bez krojonego przez parę młodą tortu.

Cukiernia internetowa znajdująca się na stronie E-tort.pl oferuje szeroki wybór tortów weselnych. Każdy z nich, bez względu na wybór, sprawi, że zarówno państwo młodzi, jak i goście weselni będą czuć się niczym przeniesieni do innego świata. Wyjątkowa kompozycja smaków sprawi, że z wielką przyjemnością tort będzie na językach wszystkich dosłownie i w przenośni. Dzięki oferowanym przez nas tortom z dostawą panna młoda nie będzie musiała przejmować się oczkiem w rajstopach, a pan młody tym, czy krawat leży idealnie, ponieważ w blasku przygotowanego przez nas tortu, nikt nie zwróci uwagi na tak drobne szczegóły.

Wymarzone torty ślubne w Krakowie

Przygotowujemy eleganckie, ozdobione kwiatami czy owocami torty ślubne. W Krakowie coraz większą popularnością cieszą się także uroczyste wypieki z motywem przewodnim wesela albo elementami symbolizującymi wspólne zainteresowania pary. Modne ciasto naked cake doskonale pasuje do przyjęcia w stylu rustykalnym lub boho. Inną ciekawą opcją w takim przypadku jest też ciasto przypominające pień brzozy z wyrytymi inicjałami pary młodej. Jeśli zakochanych łączy zamiłowanie do podróży, warto zaznaczyć to na wypieku za pomocą wydruku mapy, figurki walizki czy samolotu.

Jadalne lub cięte kwiaty albo owoce i zioła zawsze pięknie prezentują się na torcie weselnym, niezależnie od motywu przewodniego. Figurki pary młodej to propozycja dekoracji do klasycznych tortów weselnych w Krakowie. Możemy wykonać je z czekolady albo kolorowej masy cukrowej. Zdjęcie nowożeńców dołączone do zamówienia sprawi, że postaramy się, aby postacie jak najbardziej przypominały zakochanych. Obecnie bardzo często pary wybierają także na ozdobę z topperów, czyli napisu lub grafiki umieszczonej pionowo.

Personalizowane torty ślubne z Krakowa

Przygotowujemy zarówno rozbudowane kompozycje na duże imprezy weselne, jak i niewielkie wypieki idealne na uroczysty obiad w gronie najbliższych. Informację o wielkości tortu weselnego trzeba zawrzeć w formularzu zamówienia – to na jego podstawie pieczemy nasze ciasta. Zachęcamy także do załączania grafik z podobnymi ciastami, co znacznie ułatwi nam zaplanowanie wyglądu tortu.

Oprócz tego w formularzu należy wybrać smak masy – oprócz owocowych, śmietankowych czy czekoladowych oferujemy także inne, na przykład kokosowy, kawowy czy tiramisu, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania pary młodej. W przypadku doboru słodkiej kompozycji smakowej, jak kokos i biała czekolada albo karmel, polecamy przełożenie blatów frużeliną lub musem owocowym. Kwaśna nuta orzeźwi gości i pobudzi ich do dalszej zabawy.

Krakowskie pracownie tortów ślubnych

Zarówno korzystając z przygotowanej przez nas oferty, jak i komponując własny tort, dajemy klientom gwarancję najwyższej jakości i zadowolenia z naszych usług. Wszystko, co jest przez nas przygotowywane, tworzone jest z serca. Posiadając wieloletnie doświadczenie, nie możemy pozwolić sobie na nawet najdrobniejsze pomyłki. O naszym zaangażowaniu świadczyć może szerokie grono klientów, którzy do tej pory nam zaufali i przy kolejnych okazjach do nas wracają.

Torty weselne z Krakowa to siła uroku sama w sobie. Przelewamy go na biszkopt razem z kremem, podczas realizacji kolejnych zamówień. Świadomość tego, jak ważnym wydarzeniem w życiu jest ślub, dodaje nam energii i chęci do działania na pełnych obrotach. Uczucia, jakie się wytwarzają podczas tworzenia dla państwa młodych małego dzieła sztuki w postaci tortu, są odzwierciedleniem ich miłości, dlatego z całego serca zachęcamy do skorzystania z usług naszej cukierni.

Tort weselny Kraków – ceny

Jeśli chodzi o torty weselne w Krakowie, ceny są zależne od wielu czynników. Pierwszym z nich jest wielkość wypieku, którą obliczamy na podstawie liczby gości. Drugą kwestię stanowi stopień rozbudowania ozdób. Kilkupiętrowe ciasta w kolorowej oprawie wymagają więcej produktów oraz poświęconego czasu cukierników w porównaniu do skromnych, niedużych wypieków weselnych.

Mając świadomość tego, jakie wydatki związane są ze ślubem, staramy się zapewniać naszym klientom atrakcyjne koszty tortów weselnych w Krakowie. Ceny w naszej cukierni są naturalnie bardzo zróżnicowane, a wszystko zależy od wyboru rodzaju i wielkości tortu. W przypadku tortu weselnego według własnej koncepcji możemy dodać, odjąć lub zmienić dosłownie wszystko. Można również przedstawić tam całkowicie nową, inną od naszych, wizję wymarzonego tortu. Rozwiązań jest naprawdę wiele, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z dowolnej z nich. Wszystkim nowożeńcom, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług, dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.