Torty urodzinowe Kraków

Chcesz zamówić tort dla swojej pociechy, małżonka czy rodzica? Nasza internetowa cukiernia dowiezie wymarzony tort pod same drzwi – na całym terenie Krakowa! Owocowe, w stylu angielskim, oreo, czekolada czy truskawka z kremem? Upieczemy wszystko, na co tylko wpadniesz! Oferujemy gotowe słodkości wedle naszych własnych przepisów, jak i torty urodzinowe na zamówienie – w Krakowie i okolicach. Wystarczy parę kliknięć, a my zachwycimy Twoich gości – zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Urodzinowe torty artystyczne – Kraków i okolice

Klasyczne torty znajdziesz w każdej cukierni – również u nas. Specjalizujemy się jednak w wykonywaniu niezapomnianych dekoracji, które urozmaicą każde urodziny. Posługujemy się masą cukrową, jak i wydrukiem cukrowym – przygotujemy tort z każdym wzorem, jaki tylko przyjdzie Ci do głowy. Nasze torty dla dzieci przystrojone są pięknymi wróżkami, księżniczkami, autkami, potworkami czy wszelkimi innymi postaciami z bajek, które przywołują uśmiech na twarzach malców. Dla dorosłych oferujemy natomiast torty urodzinowe w Krakowie w tematyce ulubionych filmów, hobby czy po prostu przystrojone kwiatami bądź neutralnymi ozdobami.

Pomysłowe torty urodzinowe – Kraków

Wykonujemy torty, którym każdy gość będzie chciał zrobić zdjęcie – to między innymi motywy koszulek kibicowskich, piękne torebki czy klasyka, przystrojona owocami, jak np. brzoskwinia czy malina. Klienci naszej cukierni wykorzystują je na różne okazje – oferujemy więc też m.in. torty komunijne czy ciekawe i urozmaicone torty na wieczór panieński. Na urodziny sprawdzi się też coś nietypowego, a sprawdzonego – jak np. tort o smaku kinder bueno czy uwielbiana przez niektórych cytryna.

Cukiernia, Kraków – torty urodzinowe przepełnione smakiem

Piękny wypiek to jedno – tort musi być jednak przede wszystkim smaczny! Zamów tort od nas i przekonaj się, co potrafią nasi cukiernicy. Z nami każde przyjęcie będzie zapamiętane. Sami przygotowujemy receptury m.in. na wypełnienia kremem, które rozpływają się w ustach. Dbamy także o najświeższe produkty – również z myślą o ich naturalności. Właśnie dlatego polecamy nasze owocowe wypieki – zapewniamy, że każdy tort truskawkowy zaskoczy smakoszy soczystymi składnikami.

Szybkie torty urodzinowe na zamówienie – Kraków i okolice

E-tort cechuje między innymi szybkość – u nas zamówisz tort nawet na ostatnią chwilę – często więc ratujemy wieczory panieńskie, a za sobą mamy niejedno wesele. Dostarczamy sprawnie i terminowo – a zamówienia docierają do klientów z zachowaniem najwyższej świeżości, ponieważ dbamy o jak najlepsze warunki w trakcie transportu słodkości. Nie ucierpi na nim nawet czekolada!

Torty urodzinowe w Krakowie – i nie tylko!

Zapraszamy do całkowitego zapoznania się z naszą ofertą. W E-tort pieczemy torty weselne, urodzinowe na wszelkie duże imprezy – w tym torty firmowe, na których często odwzorowujemy loga czy umieszczamy gratulacje. Nie straszne nam również mniejsze imprezy – jak np. imieniny. Często tworzymy też torty na chrzest, które często podkreślają istotę tej wyjątkowej uroczystości, nie są nam również obce torty na roczek – pełne pszczółek czy misiów.

Zamów indywidualnie zaprojektowane torty – Kraków i okolice

W E-tort wykonujemy wypieki według własnego pomysłu. Wystarczy, że podasz nam, co ma znajdować się na torcie i jaki smak oraz biszkopt będzie dla tej okazji odpowiedni, a my zajmiemy się resztą! W naszej ofercie znajdziesz też gotowe projekty. Sprawdź ciasta E-tort i wybierz słodkość o swoim ulubionym smaku!