Torty urodzinowe Kraków

Torty artystyczne Kraków - idealne na urodziny

Urodziny to wyjątkowy dzień w roku, zarówno dla dziecka, jak i dla dorosłego. Z tej okazji przygotowuje się zazwyczaj wyjątkową imprezę dla znajomych i rodziny. Na tej ważnej uroczystości nie może zabraknąć najważniejszego elementu - pysznego tortu urodzinowego.

Samodzielne przygotowanie tortu to duże ryzyko, zwłaszcza dla niedoświadczonych osób. Warto powierzyć to ważne zadanie profesjonalistom, którzy specjalizują się w przygotowywaniu tortów na różne okazje. Coraz większą popularnością cieszą się obecnie torty o nietypowych kształtach, odzwierciedlające zainteresowania solenizanta. Słodki wypiek powinien nie tylko świetnie smakować, ale też ciekawie wyglądać.

Nasza cukiernia specjalizuje się w ręcznie robionych, unikalnych, artystycznych tortach. Torty urodzinowe Kraków to prawdziwe działa sztuki, które zaskoczą i oczarują wszystkich gości. W naszej galerii znajdują się wypieki o rozmaitych kształtach, wedle gustu solenizanta. W ofercie mamy zarówno torty klasyczne, jak i nietypowe. Powiedz nam, jakie jest Twoje marzenie. Nawet jeśli takiego wzoru nie ma w ofercie, wyczarujemy go na indywidualne zamówienie.

Jeżeli to goście chcą zrobić urodzinową niespodziankę i zaskoczyć solenizanta, nasz tort będzie idealnym prezentem. Fana piłki nożnej ucieszy wypiek z logiem ulubionej drużyny. Wśród pań popularnością cieszą się torty w kształcie kosmetyczki czy buta. Jeżeli solenizant lubi muzykę, tort ma kształt instrumentu muzycznego.  Na osiemnastkę możemy przygotować szalony wypiek o niegrzecznym kształcie.

Nasze wypieki zadowolą zarówno małych, jak i dużych solenizantów.

Torty urodzinowe dla dzieci Kraków przygotowujemy tak, aby spełnić najskrytsze marzenie każdego malucha. Przygotujemy tort o smaku lubianym przez najmłodszych imprezowiczów. Nasze wypieki są uwielbiane przez dzieci, bo znajdują się na nich bohaterowie ulubionych bajek. Tort - niespodzianka z motywem Krainy lodu, Minionków czy Hello Kitty wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka i jego kolegów.  Dzięki temu młody jubilat spędzi cudowny wieczór urodzinowy.

Przykładamy dużą wagę do jakości składników. Nasze torty mają naturalny skład, bez dodatku konserwantów i sztucznych barwników. Są robione na bieżąco, a do klienta trafiają zawsze świeże. Nasze torty nie tylko pięknie wyglądają, ale  też świetnie smakują i błyskawicznie znikają ze stołu. Każdy miłośnik słodyczy będzie wniebowzięty. Można  wybierać między kremem a bitą śmietaną. W ofercie są zarówno smaki owocowe, jak truskawka czy cytryna, jak i bardziej klasyczne - kawa, orzech czy tiramisu.  Na życzenie istnieje też możliwość wymieszania smaków. Solenizant otrzymuje tort "szyty na miarę" w wymarzonym kształcie i ulubionym smaku.

Torty urodzinowe na zamówienie Kraków można zamówić w prosty i szybki sposób. Wystarczy złożyć zamówienie przez Internet, a gotowy produkt zostanie dostarczony w określonym dniu i godzinie pod same drzwi na terenie Krakowa. Często zabiegany organizator uroczystości nie ma czasu jechać po tort w dniu imprezy. Dlatego zamówienie tortu w naszej cukierni to duże ułatwienie.

Urodziny to wyjątkowa okazja. Impreza urodzinowa czy to dorosłego, czy dziecka, powinna być niezapomnianym wydarzeniem. Nie może zabraknąć na nim wyjątkowego tortu. Nasze torty uświetnią każdą okazję i wywołają wiele radości. Mogą być też wspaniałym prezentem - niespodzianką. 

Każdy organizator chciałby, żeby jego impreza była jeszcze długo wspominana. Zatroszczymy się o to, żeby goście zostali poczęstowani słodkim i wyjątkowym wypiekiem, o którym na pewno nie zapomną.