Torty dla dzieci KRAKÓW

W E-tort oferujemy torty dla dzieci na każdą okazję – czy to torty komunijne, na chrzest czy urodziny – a nawet roczek! Nasza cukiernia dba nie tylko o wyjątkowy smak tortu i rozpływające się w ustach kremy, ale także o dekorację tortu. Bez problemu wykonamy piękne ozdoby z masy cukrowej – niezależnie od tego, czy to potwór z bajki, księżniczka czy samochody bądź kwietne zdobienia. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje – zależy nam na tym, by wywołać uśmiech na twarzy każdego brzdąca!

Kraków – torty dla dzieci z wydrukiem cukrowym

Nasza cukiernia zapewnia torty urodzinowe dla dzieci, które całkowicie dopasujemy do Twoich potrzeb. Dlatego oferujemy zarówno piękne zdobienia w 3D, jak i wydruki cukrowe – dowolny, jadalny nadruk na cukrowym papierze – czyli znanym „opłatku”. Takie nadruki umieszczone na tortach potrafią je nie tylko urozmaicić, ale także dodać im nowej, ciekawej faktury. Nasze torty dla dzieci w Krakowie mogą więc wyglądać dowolnie – na wydruku może znajdować się nawet rodzinne zdjęcie czy grafika znaleziona w internecie!

Ciekawe torty dla dzieci – Kraków i okolice

Tort to nie tylko smak – zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieci jedzą przede wszystkim oczami. Dlatego wykonaliśmy już setki postaci z bajek, uroczych zwierzątek czy kolorowych wzorów – by dać dzieciom dodatkową frajdę ze słodkości, która pojawia się przed nimi na stole. U nas możesz więc złożyć zamówienie na dowolne ciasta – nie boimy się wyzwań i z chęcią wykonamy projekt nawet najbardziej abstrakcyjnych dekoracji!

Torty dla dzieci – dostawa w Krakowie pod każde drzwi!

Po wykonaniu tortu zabieramy się za jego dostawę – z nami nie musisz odbierać swoich pyszności samodzielnie – nie obawiaj się więc o to, czy tort nie rozpłynie się w gorącym aucie. Każde zamówienie dostarczamy w odpowiednich dla wypieków warunkach. Z E-tort masz więc pewność, że otrzymasz tort w pełni okazałości.

Dostarczamy na terenie Krakowa – o wybranej godzinie pojawimy się pod podanym adresem, by przekazać tort. Działamy niezwykle szybko – dzięki naszemu sprawnemu wykonaniu i transporcie masz pewność, że nie zawiedziesz swoich gości. Nasza internetowa cukiernia to też spełnienie marzeń dla spóźnialskich, którzy szukają słodkości na ostatnią chwilę. Tempo to jedna z atutów E-tort – a to wszystko przy zachowaniu maksimum smaku i świeżości!

Tort o smaku ulubionego batona albo ciastka? To możliwe!

Twojemu dziecku marzy się tort oreo czy kinder bueno? Nie ma problemu – jeśli na naszej stronie nie znajdziesz projektu, który spełni Twoje oczekiwania, wypełnij formularz „tort według własnego pomysłu” i napisz, jaki powinien być Twój wymarzony tort! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej słodkiej oferty!

Torty, Kraków – dla dzieci i nie tylko!

W E-tort tworzymy torty na chrzest czy urodziny bądź każde inne przyjęcie, na którym dziecko jest najważniejsze. To jednak nie znaczy, że wykonujemy wyłącznie takie wypieki. U nas złożysz zamówienia na każdy tort – również dla dorosłych i seniorów. Nasza cukiernia oferuje m.in. torty firmowe z dowolnym logo czy napisem. Polecamy także torty weselne naszego autorstwa, które zachwyciły już niejedną parę młodą! Dla nas nie ma granic – od designu, przez napis na torcie, po piętra, smaki i dekoracje – nasze ciasta znajdą się na każdym stole!

Torty dla dzieci, Kraków – cennik

Nasza cukiernia dba o to, by zamówienia mógł dokonać każdy – niezależnie od zasobności portfela. Właśnie dlatego dbamy o różnorodną ofertę cenową! Koszt zależy od wielu czynników – jak np. rozmiar tortu czy wykonania według pomysłu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!