Torty komunijne KRAKÓW

Sprawdź wypieki na komunię, które wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka. W końcu to uroczystość, o której trudno zapomnieć – w świętowaniu pomogą więc zachwycające torty komunijne. Może to być zarówno klasyka, jak i wymyślna słodkość pełna jadalnych zdobień z masy cukrowej. Zapraszamy do składania zamówień na torty komunijne od E-tort!

Dostarczymy każdy tort komunijny – Kraków i okolice

Wszystkie nasze wypieki dostarczamy tuż pod drzwi – wystarczy, że klient przy wypełnianiu formularza wskaże odpowiedni adres i godzinę. Pracownicy E-tort przywiozą torty komunijne w pełni świeżości, całkowicie na czas. Można wskazać również adres sali, w której odbywa się świętowanie komunii. Dzięki temu to my przetransportujemy przepyszny tort na miejsce – a nasi klienci mogą zajęć się pozostałymi obowiązkami związanymi z organizacją. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Torty komunijne, Kraków – ceny za wypieki

Od czego zależy cena za torty komunijne w E-tort?

  • Projekt tortu – duże, kolorowe dekoracje czy prosty design? Wymagające i szczegółowe ozdoby na wypieki wpłyną na jego cenę.
  • Ciężar tortu – w każdym formularzu oferujemy możliwość wyboru rozmiaru tortów. Przykładowo – dwukilogramowy tort będzie tańszy od jego pięciokilogramowego odpowiednika.
  • Napis na torcie – za niewielką dopłatą nasze torty komunijne mogą podkreślać wyjątkowy rodzaj tej uroczystości dzięki indywidualnie wybieranym napisom.
  • Dodatki – świeczki, balony lub kwiaty będą trafnym urozmaiceniem i również wpłyną na cenę zamówienia.

Artystyczne torty komunijne – Kraków

Każdy tort komunijny ma swój własny charakter. Rodzice często wybierają dekoracje w postaci symboli religijnych czy dziecięcych oraz ulubione kolory swoich pociech. Skorzystaj z umiejętności naszych artystów i wybierz torty komunijne, które będą miłym elementem zaskoczenia!

Unikalny tort na komunię – Kraków i okolice

Oferujemy torty komunijne w Krakowie o różnorodnych smakach – w tym śmietankowym, truskawkowym, a nawet oreo! Wybierz także ulubiony biszkopt i ciesz się wymarzonym wypiekiem. Sprawdź torty od E-tort – zapraszamy do sprawdzenia całej oferty!