Torty wieczory panieńskie i kawalerskie KRAKÓW

Panie.. Panowie.. Zabawę czas zacząć!

O wieczorach panieńskich i kawalerskich krążą legendy. Wiadomo, ostatnia, tak swobodna noc przed wstąpieniem w związek małżeński. Chcemy się wyszaleć w każdy możliwy sposób. Dlaczego nie dodać takiemu wieczorowi odrobiny słodkiej pikanterii i nie zamówić pysznego tortu z naszej cukierni?

Torty na wieczór panieński Kraków

Panowie pewnie myślą, że wieczory panieńskie ich przyszłych żon wyglądają tak, jak w amerykańskich filmach. Błąd! Zamawiając tort w naszej cukierni internetowej imprezy są jeszcze bardziej szalone :-). W naszym wypieku jest wszystko, czego kobieta pragnie. Drogie panie. Znajdziecie w nim erotykę, przyjemność, niebiańską rozkosz. Moglibyśmy wymieniać dalej, ale odrobina tajemnicy też musi się tutaj znaleźć.

Głównie świadkowa zajmuje się organizacją wieczoru panieńskiego swojej przyjaciółki. Droga druhno - w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś, co sprawi, że będzie ona wniebowzięta. Są do wyboru torty z seksownymi mężczyznami, którzy zanurzeni do połowy, tylko czekają aż ktoś rozkroi tort i dowie się co jest pod warstwą polewy, są też torty dla niecierpliwych, którzy od razu wiedzą, co się kroi, można również wybrać wypiek z samym sprzętem, a panna młoda, oczami wyobraźni domaluje, zapewne, swojego męża. Wybór jest wielki. Torty na panieński Kraków zapewnią Wam wspaniałą zabawę bez (być może) zbędnych atrakcji. Ponadto zjadając tak pyszną przekąskę zapomniałybyście o czymś takim, jak wizyta striptizera, przez co mógłby poczuć się urażony. My ze swojej strony możemy zapewnić pełny profesjonalizm i wspaniały smak, gdyż zabawa z tortem do rana należy do Was.

Tort na wieczór kawalerski Kraków

Drodzy Panowie, nie myślcie sobie, że o Was zapomnieliśmy. Skoro panie będą się bawić w tak słodki sposób, dlaczego Wam miałoby się to nie należeć?

Po raz kolejny przełamiemy stereotypy, które pojawiają się w amerykańskich filmach. Wieczory kawalerskie kojarzą się głównie z alkoholem lejącym się litrami i paniami do towarzystwa. Tym razem pragniemy uspokoić przyszłe żony. Po pierwsze, to tylko stereotyp, a po drugie panowie również mogą skupić swoją uwagę na wspaniałym torcie, który zastąpi im wizję wieczorów kawalerskich rodem ze sprośnych komedii.

Świadek na ślubie, tak jak świadkowa u panny młodej, najczęściej ma za zadanie organizację tego wydarzenia. Zastanówcie się więc drodzy panowie, czy zamiast nadmiernej ilości alkoholu i kobiet, nie lepiej posiedzieć przy kawałku wybornego tortu? Oczywiście i tutaj znajdzie się coś dla Was. Nie moglibyśmy pominąć Waszych fantazji podczas tworzenia tortu specjalnie na tę okazję. Wiemy przecież, że mężczyźni kochają piłkę nożną i kobiece kształty. Oprócz tych idealnych, które odnajdują u swojej żony, znajdą drugie, prawie tak samo idealne. Tutaj pozostawiamy wybór organizatorowi wieczoru kawalerskiego. To Ty, drogi przyjacielu Pana Młodego musisz wiedzieć, co bardziej go ucieszy. My ze swojej strony możemy zapewnić, że na widok tortu przygotowanego przez nas, przyszły nowożeniec na pewno nie da Wam nim po głowie.

Kawalerski, panieński, to bez różnicy

Drodzy Państwo będąc na Waszym miejscu, nie zastanawialibyśmy się nad dalszymi poszukiwaniami cukierni, która przygotuje idealny tort na Wasz wieczór kawalerski/ panieński. Korzystając z naszej oferty, gwarantujemy przede wszystkim dużo uśmiechu. Wiemy doskonale, że ten dzień związany jest przede wszystkim z zabawą, którą z naszej strony chcielibyśmy urozmaicić. Ze swojej strony możemy zapewnić również niezapomniany smak. Bawcie się pysznie!