Torty na roczek KRAKÓW

Gdzie złożyć zamówienie na wymarzony tort o smaku kinder bueno lub w stylu angielskim – i to bez wychodzenia z domu? Odpowiedź to E-tort! Nasza internetowa cukiernia dostarczy torty na roczek, wypieki na wesele czy torty urodzinowe – w każdej stylistyce i o różnorodnych smakach. Delikatna malina i brzoskwinia czy oreo i czekolada? Wybór należy do Ciebie.

Tort na roczek dla chłopca – Kraków

Najczęstsze wybory na dekorację tortu dla chłopca to bajkowi bohaterowie z masy cukrowej. Urocze postaci z np. Kubusia Puchatka to uniwersalny pomysł, który przyciągnie wzrok wszystkich dzieci i dorosłych. Największą popularnością wśród chłopięcych tortów na roczek w Krakowie cieszą się niebieskie lub zielone barwy – w E-tort jednak jesteśmy otwarci na każdą wariację – nawet wielokolorowe dekoracje!

Tort na roczek dla dziewczynki – Kraków

Dziewczęce torty na roczek w Krakowie ozdabiane są również na styl wybranej bajki – to często Myszka Miki czy Pszczółka Maja. Torty na roczek w Krakowie często wybierane są z wydrukiem cukrowym – na którym może znaleźć się każdy wzór. W porównaniu z masą cukrową, bohaterowie na wydrukach o wiele lepiej przypominają oryginalne animacje.

Torty na roczek w Krakowie – wymarzony tort z dostawą

W E-tort można złożyć zamówienia nie tylko na proponowane przez nas designy, ale także na torty dla dzieci własnego projektu. Personalizujemy nie tylko napis – dopasujemy smaki, zdobienia i wszystko, o czym zamarzy Twoje dziecko. U nas zamówisz także ciastka, które postawisz obok tortu – co zapewni idealny zestaw wypieków dla gości!

Oryginalny tort na roczek – Kraków i okolice

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziesz nawet najbardziej nietypowy tort. Interesuje Cię rustykalny klimat i chcesz zamówić Naked Cake? A może dla dzieci planujesz tort w kształcie piłki? U nas wszystko jest możliwe!

Zamów szybko i sprawnie torty na roczek – Kraków

Jak zamówić tort od E-tort? Wypełnij formularz na stronie, wybierając preferowane smaki i rozmiary oraz podaj adres – a torty dla dzieci dotrą same pod drzwi! Gwarantujemy, że dostarczymy go w stanie pełnej świeżości.