Torty na chrzciny KRAKÓW

Komunia, święta Bożego Narodzenia czy chrzciny są dla większości z nas czasem, który pogłębia więzi rodzinne – te wyjątkowe chwile spędzamy z naszymi bliskimi. Jeśli więc zapraszamy na świętowanie rodzinę (a nawet znajomych!), warto z tej okazji przygotować coś, co odpowiednio ich ugości. W E-tort wykonujemy pyszności na każdą rodzinną okazję – w tym również urocze torty na chrzest.

Tematyczny tort na chrzciny w Krakowie

Chrzest należy do okazji, które pozwalają na wiele w kwestii dekoracji tortów. Wykorzystaj to! W E-tort wykonamy torty z dowolnymi postaciami, rysunkami czy napisami – nasze torty na chrzest w Krakowie zwykle wystrojone są w sylwetki malutkich dzieci z masy cukrowej czy buciki, ale także aniołki oraz krzyże. Nasi artyści z E-tort zadbają o to, by wymarzone torty na chrzest w Krakowie spełniły oczekiwania każdego zamawiającego!

Torty na chrzciny Kraków – cena za wypiek

Ceny za torty na chrzest w Krakowie są różnorodne – wszystko zależy od jego rozmiaru i oczywiście typu tortu. Wymyślne dekoracje będą nieco kosztowniejsze, za to klasyczne torty na chrzest pozwolą zaoszczędzić. Dużą rolę gra jednak ciężar – przy którym dopisana jest liczba gości, której odpowiada np. dwukilogramowy tort na chrzciny.

Kraków – torty na chrzest z dowozem tuż pod drzwi

Zapraszamy do złożenia zamówienia na tort na chrzest w E-tort. Dowieziemy go pod każdy adres w Krakowie. Nasze środki transportu są w pełni dostosowane do dostarczania wypieków – dlatego każdy tort dociera do klientów w perfekcyjnym stanie. Torty na chrzest pojawią się na czas – w końcu wypiek stanowi ważne urozmaicenie uroczystości, dlatego gwarantujemy punktualność.

Personalizowane torty na chrzciny – Kraków

W E-tort znajdziesz gotowy projekt na tort na chrzest, jednak to nie koniec naszej oferty. Jeśli marzysz o wyjątkowym połączeniu smaków lub oryginalnej dekoracji – wypełnij formularz na tort własnego pomysłu! Zapewniamy, że dopasowany i nietuzinkowy tort na chrzest będzie przyciągał wzrok wszystkich gości!