Torty wielkanocne KRAKÓW

Ciasta wielkanocne w Krakowie

Wielkanocny stół w żadnej polskiej rodzinie nie może obyć się bez tradycyjnych wyrobów cukierniczych. Wie o tym każda prawdziwa gospodyni, jednak w dzisiejszych czasach rzadko kiedy jest czas na przygotowanie domowych ciast. Dlatego wychodzimy naprzeciw naszym klientom i w naszej cukierni można zamówić doskonałej jakości ciasta wielkanocne.

Ciasta wielkanocne Kraków - zamów je u nas!

Jakie tradycyjne wyroby możemy Ci zaoferować? Oczywiście znajdziesz u nas serniki, mazurki czy też baby. Wbrew pozorom na wielkanocnym stole mogą pojawić się również torty - wszystko zależy od Twoich własnych preferencji. Ważne, aby ciasto było smaczne i cieszyło oko estetycznym wykonaniem. A właśnie to jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom!

Jeśli chcesz zamówić ciasto na Wielkanoc w naszej cukierni, wybierz wzór, który najbardziej Ci się podoba, a następnie wypełnij formularz dotyczący szczegółów. Podaj wagę, określ dokładnie smak, a jeżeli masz taką ochotę, dobierz inne elementy do zamówienia i skomponuj indywidualny zestaw. W chwili, gdy masz dodatkowe życzenia, skontaktuj się z obsługą klienta, będziemy mogli wtedy omówić dokładniej na przykład smak. Dowozimy nasze wyroby na terenie Krakowa i okolic - wystarczy, że wskażesz nam termin, w którym chcesz otrzymać ciasto i miejsce.

Ciasta Kraków cennik - ile kosztują nasze wyroby?

Każdy wzór ciasta, który zobaczą Państwo na naszej stronie, jest wyceniony indywidualnie, lecz warto jeszcze wziąć pod uwagę inne czynniki, takie jak waga ciasta i dodatki (o ile zostaną zaznaczone w formularzu podczas zamówienia). Jeśli ustalamy szczegóły ciasta, których nie ma na stronie, cena również jest wtedy omawiana.

Pozostaje pytanie, czy warto zamawiać ciasta na Wielkanoc w cukierni? Nie lepiej zrobić je samodzielnie? Oczywiście nasze babcie uznałyby, że nic nie zastąpi domowego wyrobu i miałyby racje, lecz my musimy tutaj przyznać, że nasze ciasta przygotowywane są według tradycyjnych receptur, których nie powstydziłaby się żadna polska gospodyni.